Zima odeszła! Możemy to śmiało przyznać, czas już przestawiliśmy, dni są co raz dłuższe, mamy więcej słońca i człowiek jakoś tak od razu nabiera sił i chęci do wszystkiego. Dodatkowym zastrzykiem energii jest fakt, że właśnie rozpoczął się nowy sezon w rajdach Cross Country, a to oznacza nasze kolejne podróże z Kubą Piątkiem w najdalsze zakątki świata.

Jednak wiosenne promyki słońca potrafią również wprawić w zakłopotanie kiedy okazuje się, że okna są cholernie brudne, a spodnie  które jeszcze rok temu spokojnie się zapinało na guzik dzisiaj są jakoś dziwnie opięte. Tak się niestety dzieje kiedy przestajemy trenować.

Od razu uspokajam, że wstęp nie ma nic wspólnego z formą Kuby, który ostro trenował do sezonu. Powyższe refleksje mają za zadanie usprawiedliwić mnie jako autora tekstu, ponieważ po dłuższej przerwie od pisania czuję się lekko zardzewiały w tym temacie. Dlatego dzisiaj proponuję Wam wiadomości nietypowe, z innej beczki 🙂

W dniu dzisiejszym NIE piszemy o:

– o znakomitej jeździe Kuby, który na wczorajszym prologu zajął 7 miejsce.

– o jeszcze lepszej formie podczas dzisiejszego etapu, gdzie zajął znakomite 5 miejsce.

– o tym, że w klasyfikacji generalnej jest na 5 pozycji.

– o bardzo dobrej nawigacji ze strony Kuby, który na wymagającym odcinku nie popełniał pomyłek.

– o Abu Dhabi, ponieważ wszyscy dobrze wiedzą, że jak co roku tam właśnie ma miejsce inaugracja sezonu w rajdach Cross Country.

– świetnej, słonecznej pogodzie dla turystów oraz uciążliwych upałach dla zawodników.

Ale za to pokażemy wam tabele klasyfikacji dzisiejszego odcinka oraz generalki 🙂

gen1