Kurz, pot i łzy… wszystko to ponownie przed nami. Kuba wyrusza na podbój Kataru, aby wystartować w drugiej rundzie Mistrzostw Świata Cross Country. Z pewnością nie zabraknie emocji, a Kuba swoimi wynikami na pewno nie zawiedzie swoich wiernych kibiców. W rajdzie Sealine Cross Country Rally Lublinianin nie tylko będzie walczył o jak najwyższe lokaty, ale również będzie bronił drugiego miejsca w klasyfikacji Juniorów.

W piątek załoga Hanesco Racing Team przyleciała do Kataru późnym wieczorem. Polska reprezentacja wystartuje w mocno okrojonym składzie stąd na trasie rajdu obok Kuby obejrzymy tylko jednego polskiego motocyklistę  Macieja Berdysza. Dzisiejszy dzień przeznaczony był na wszelkie sprawy administracyjne m.in. zgłoszenie się do zawodów, odebranie numeru startowego itd.

image

Kuba rozpocznie ściganie w poniedziałek , wyruszając na trasę ok. godziny 10 czasu miejscowego. W piątek 25 kwietnia, po ostatnim 5 etapie zawodnicy spakują motocykle i każdy rozjedzie się w swoją stronę.

SCCR-2014-logo - Copy

Mimo, że Kuba pierwsze zawody ma już za sobą, w Katarze także wystartuje, aby się uczyć i zbierać doświadczenie, ale z pewnością przygotuje dla nas świąteczną niespodziankę. Trzymamy kciuki! Gazu Kuba!